2019 M. PAFF 8X8 ČEMPIONATAS B POGRUPIS

Poz.
Komanda
Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Skirtumas Taškai
1 FK Ekrano senjorai 0 0 0 0 0 - 0 0
2 SK "Stop" 0 0 0 0 0 - 0 0
3 FK "Širvena" 0 0 0 0 0 - 0 0
4 FK "Uliūnai" 0 0 0 0 0 - 0 0
5 "Autosmilga" 0 0 0 0 0 - 0 0

Futbolo turnyrą "Kalėdos 2014" laimėjo "Naftos dujos"

Pasibaigė tradicinis futbolo turnyras "Kalėdos 2014"

Sakaityti daugiau

Baigėsi 14-asis tradicinis V.Matuzo mažojo futbolo turnyras

Šių metų gruodžio 13-14 ir 16 dienomis Panevėžyje vyko 14 -asis V.Matuzo vardo mažojo futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 49 komandos iš Kėdainių, Kupiškio, Pasvalio ir Panevėžio miesto bei apskrities komandos.

Renginys truko tris dienas. Dvi dienas komandos žaidė dėl patekimo į finalinį etapą, į kurį pateko 16 komandų. Čia ekipos rungtyniavo olimpine sistema – pralaimėjai iškrenti. Finalinę dieną visos rungtynės sulaukė didelio susidomėjimo, buvo sunku nuspėti, kuti komanda laimės.
Finalą pasiekė dvi komandos - FK "Ekranas" jaunimui bei Kėdainiams. Lemiamas rungtynes po atkaklios kovos 4:3 laimėjo FK "Ekranas" jaunimo komanda.

Sakaityti daugiau

SK Baltija - XXIX-ojo A.Kunčinos turnyro nugalėtoja

Baigėsi 2012 metų, didelio susidomėjimo sulaukęs , 29 - asis A.Kunčinos vardo mažojo futbolo turnyras. Kiekvienais metais šis turnyras į sales sukviečia miesto ir apskrities futbolo komandas susirungti dėl nugalėtojo vardo. Miesto futbolo ir sporto visuomenės dėmesys futbolu buna išaugęs iki maksimalaus lygio.

Šie metai nebuvo išskirtiniai - 16 komandų šiam turnyrui yra normalu. Komandų lygis buvo gana aukštas , kiekvienose rungtynėse, dėl kiekvieno taško komandos kovėsi iki paskutinės sekundės. Finalinėse varžybose fovoritams nebuvo lengva apginti savo vardo, bet patirtis ir meisriškumas viską sustatė į savo vietas. dėl I - IV vietų kovėsi komandos , kurių gretose žaidė patyrę sporto meistrai dar žaidžiantys aukštame lygyje salės ir lauko futbolo čempionatuose. Dėl V - VIII vietų komandos savo meitriškumu vejasi turnyrų lyderius. Tai kelia didelį susidomėjimą ne tik futbolo specialistų bet ir žiūrovų gretose.
Apibendrinant reikėtų pasakyti , kad futbolo lygis Panevėžio apskrityje kyla su kiekvienu futbolu turnyru ir nuspėti rezultatus darosi vis sudėtingiau.

Sakaityti daugiau

PAFF taurė - Atomui

Į paskutinį šiai metais oficialų futbolo turnyrą lauke PAFF taurei laimėti susirinko 10 komandų. Burtų keliu paskirstytos komandos dėl taurės kovojo minuso sistema. Geras oras, puikus teisėjavimas - toks teigiamas paskutinio turnyro akordas. Apskrities federacija džiaugiasi, kad atsirado nauja futbolo komanda Rėkliai.

Norint iškovoti taurę finalininkams Stop ir Atomui teko sužaisti tris - keturias rungtynes. Finalinės rungtynės irgi buvo įdomios. Atomas rungtynių pabaigoje po baudinio pelnė įvartį ir iškovojo PAFF taurę.

Sakaityti daugiau

Turnyras be pralaimėjusiųjų

Jau trečią kartą Panevėžio apskrities futbolo federacija (PAFF) organizavo futbolo turnyrą Panevėžio futbolo akademijos (PFA) taurei laimėti.
Malonu, kad jau trečią kartą turnyre dalyvavo veteranai, fanai, žurnalistai, gydytojai, gaisrininkai, kariai.
Sėkmingai į turnyrą įsijungė ir kelininkai.
Lauksime, kad ateityje ir kitų profesijų žmonės dalyvautų šiose varžybose.
Gaila, tačiau šiemet nebuvo policijos ir savivaldybės komandų. Ypač stebina pastarosios nedalyvavimas, nors jai buvo pranešta prieš kurį laiką.
Turnyrui puikiai teisėjavo jaunieji PFA auklėtiniai – būsimieji futbolo teisėjai.

Sakaityti daugiau

Veteranai dar turi parako

Savaitgalį PFA stadione vyko futbolo turnyras 8x8 PAFF taurei laimėti. Įdomiame, atkakliame turnyre dalyvavo 7 komandos. Teisėjavo pajėgiausi Panevėžio teisėjai S.Makštelė, V.Bernatonis, M.Pomeckis. Iki paskutiniųjų rungtynių nebuvo aiškus nugalėtojas ir tik paskutiniajame ture paaiškėjo, kad nugalėjo "Ekrano Senjorai" (vadovas V.Stankūnas). Antri turnyre liko "Panevėžio Balsas" (vadovas M.Pomeckis). Treti - "Sportidus" futbolininkai (vadovas V.Kulišauskas). PAFF valdybos nariai D.Butkus ir S.Makštelė įteikė taurę nugalėtojams. Tai jau septintasis šiais metais futbolo turnyras kurį organizavo PAFF padedant PFA.

Sakaityti daugiau

A.Kunčinos turnyro nugalėtoja "Aukštaitijos akmenų" komanda

Sekmadienį (11-20 d.) Panevėžio KKSC sporto salėje vyko įnirtingos kovos nuo 9 val. ryto iki 18 val. vakaro. A.Kunčinos futbolo turnyre komandos žaidė finalinius susitikimus - komandos kovojo dėl galutinių vietų.
Panevėžio futbolo akademijos ir PAFF kasmet organizuojamas mažojo futbolo turnyras pavyko. Iš 13 komandų dalyvavusių turnyre finalinį etapą pasiekė ir dėl 1-os vietos kovojo FK "Aukštaitijos akmenys" ir FK "Medikas". Finale vyko įnirtinga kova pirmasis kėlinys baigėsi 1:1. Aikštėje teisėjavusiems S.Makštelei ir V.Bernatoniui darbo tikrai netrūko. Antrajame kėlinyje jaunieji FK "Medikas" futbolinkai nusileido labiau patyrusiai FK "Aukštaitijos akmenų" komandai ir pralaimėjo rezultau 2:4.

Sakaityti daugiau

A.Kunčinos turnyro nugalėtoja FK "SC Baltic" komanda

Savaitgalį pasibaigė Panevėžio futbolo akademijos ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos organizuojamas tradicinis jau 31-asis A.Kunčinos salės futbolo turnyras.

Sakaityti daugiau